Misyon ve Vizyon | Kapadokya Üniversitesi
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Programı

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Vizyonumuz

Sağlıklı ve/veya fizyoterapiye gereksinim duyan bireylerin sağlıklı bir ortamda yaşayabilmelerinin sağlanması ve yaşam kalitelerinin arttırılması adına fizyoterapi alanında özgün, nitelikli ve derinlemesine çalışmalar yaparak bölgesel, ulusal ve küresel sorunlara çözümler geliştirerek evrensel bilime katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz fonksiyon bozukluğuna yol açan her türlü durumda, fizyoterapiye özgü değerlendirme yöntemlerini ve tedavi yaklaşımlarını uygulayarak bireyin yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar yapabilen, etkin iletişim becerisine sahip, empatisi yüksek, bilimi ön planda tutarak araştırmalar yapabilen, etik prensiplere bağlı fizyoterapistler yetiştirmektir.


E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız