Misyon ve Vizyon | Kapadokya Üniversitesi

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Vizyonumuz

KÜN Çocuk Gelişimi Bölümünün vizyonu, çocukların sağlıklı bir ortamda yaşayabilmelerinin sağlanması ve yaşam kalitelerinin arttırılması adına çocuk gelişimi alanında özgün, nitelikli ve derinlemesine çalışmalar yaparak, bölgesel, ulusal ve küresel sorunlara çözümler geliştirerek evrensel bilime katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz

Çocuk Gelişimi Bölümünün misyonu, alanı ile ilgili gelişmeleri takip eden, araştıran ve uygulayan, mesleki güncel bilgiye sahip olan, alanında uzmanlaşmaya olanak sağlayan, sorumluluk almaktan kaçınmadan mesleğini yerine getiren, mesleki etik ilkeleri bilen ve uygulayan, ekip çalışmasına yatkın, ekipte görev alabilen, güçlü iletişim becerilerine sahip, bilim ve teknolojideki yenilikleri izleyen ve kendisini geliştirip sürekli yenileyebilen, uluslararası mesleki standartlarda Çocuk Gelişimi uzmanı yetiştirmektir.


E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız